Nuo 2020 kovo 2d. nebegalios Jūsų slaptažodžių kortelė

Gerb. Kliente,

Nuo 2020-ųjų kovo 2 d. prisijungimui prie e.bankininkystės „i-Unija“ ir operacijų tvirtinimui nebebus naudojamos kodų kortelės. Slaptažodžių kodų kortelė, kuria dabar naudojatės- nebegalios, todėl turėdami tik slaptažodžių kortelę, nuo šios datos negalėsite prisijungti prie „i-Unija“ ir atlikti  mokėjimų nepriklausomai nuo jų sumos. Taip pat negalėsite atlikti mokėjimų ir gavėjams, įtrauktiems į Patikimų gavėjų sąrašą. Šie pakeitimai sąlygoti įsigaliojusių Europos sąjungos Mokėjimo paslaugų direktyvoje nustatytų aukštesnių saugumo reikalavimų.

Nuo  2020-ųjų kovo 2 d. jungtis prie „i-Unija“ bei tvirtinti operacijas joje galėsite nauja priemone – suvesdami vienkartinį saugos kodą, kurį gausite SMS žinute.

Kaip tai veikia?

prisijungdami prie „i-Unija“ nurodysite  Jūsų įprastą naudotojo kodą ir slaptažodį, kuriuos naudojote ir iki šiol;

vietoj patvirtinimo slaptažodžio iš kodų kortelės Jums bus reikalinga suvesti vienkartinį saugos kodą, kurį Jums atsiųsime SMS žinute Jūsų nurodytu telefono numeriu.

Svarbu:

Kad galėtume Jums atsiųsti vienkartinį saugos kodą, privalote nurodyti mobiliojo telefono numerį šio kodo siuntimui. Tai atlikti galite jau dabar, atvykę į kredito uniją ir pateikę nustatytos formos prašymą.

Taip pat tai atlikti galite prisijungę prie e.bankininkystės „i-Unija“ su mobiliuoju e.parašu:

  • meniu punkte  „Mano i-Unija“  pasirinkite skiltį „Mano duomenys“
  • duomenų lange pasirinkite „Kontaktai“ ir pažymėkite varnelę langelyje „Naudoti prisijungimui prie i-Unija/operacijų tvirtinimui“ prie to mobiliojo telefono numerio, kuriuo norite gauti vienkartinius kodus.

Primename, kad jungtis prie e.bankininkystės bei tvirtinti operacijas joje galite ir naudodamiesi mobiliuoju e.parašu. Jeigu neturite mobiliaus e.parašo, dėl jo įsigijimo kreipkitės į savo mobiliojo ryšio operatorių.

Jūsų kredito unija

 

Nuo 2020 kovo 2d.  nebegalios Jūsų slaptažodžių kortelė
Klauskite mūsų