Centro kredito unija – tai kooperatiniais pagrindais veikianti finansinė institucija, teikianti pagrindines bankines paslaugas savo nariams.

Daugiau nei 20 metų patirtis Kokybiškas ir greitas aptarnavimas Didžiausios palūkanos už indėlius


TAUPYMAS

Siūlome keletą skirtingų taupymo sąskaitų bei itin patrauklias palūkanas. Galite pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį taupymo planą ir užsitikrinti finansinį stabilumą ateityje bei senatvėje.


PASKOLOS PRIVATIEMS

Teikiame trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas Jūsų svajonėms ir planams įgyvendinti. Paskolos privatiems gali būti skirtos įvairiems tikslams: 


PASKOLOS VERSLUI

Skatiname verslumą ir savarankišką užimtumą Lietuvoje, todėl teikiame verslo kreditus  ir konsultuojame dėl verslo pradžios ar plėtros. Kredituojame jauną verslą su ES finansine priemone „Verslumo skatinimas 2014-2020“.


MOKĖJIMO PASLAUGOS

Kredito unijoje galite  turėti (banko) sąskaitą, gauti darbo užmokestį ar kitas pajamas, atlikti vietinius mokėjimo pavedimus, atsiskaityti už komunalines ir kitas paslaugas, mokėjimo operacijas galite atlikti unijos skyriuje arba internetu. 

  • Banko (atsiskaitomoji) sąskaita
  • Vietiniai ir tarptautiniai pervedimai
  • Įmokos už komunalines ir kitas paslaugas;
  • Internetinės bankininkystės sistema – “i-Unija”


KONSULTAVIMAS

  • Konsultuojame ir patariame taupymo klausimais. 
  • Siūlome lanksčius paskolų sprendimus, atitinkančius net itin sudėtingus Jūsų poreikius.
  • Padedame paruošti dokumentus INVEGOS garantijai ar subsidijoms gauti.


MŪSŲ TIKSLAS

Tikime partneryste ir abipusiu pasitikėjimu, todėl siekiame tapti ilgalaikiu finansiniu partneriu, padedančiu įgyvendinti verslių žmonių ir šiuolaikiškų įmonių siekius ir svajones.

Centro kredito unijos prioritetinė kryptis yra teikti paskolas būstui bei finansuoti smulkųjį verslą.


MŪSŲ VERTYBĖS


PAPRASTUMAS

Esame draugiški, geranoriški, o sudėtingus paskolų procesus, stengiamės paversti paprastais ir aiškiai suprantamais žingsniais.

LANKSTUMAS 

Esame lankstūs ir supratingi, todėl noriai ieškome individualių ir nestandartinių sprendimų, kurie geriausiai atitiktų narių poreikius.

ATSAKINGUMAS

Esame atsakingi ir gerbiame narius, todėl siekiame ne tik suteikti profesionalias paslaugas, bet  ir patarti priimant atsakingus finansinius sprendimus

 

Klauskite mūsų