BENDRA INFORMACIJA LKU KREDITO UNIJŲ NARIAMS APIE OPERACIJAS UŽSIENIO VALIUTA

BENDRA INFORMACIJA LKU KREDITO UNIJŲ NARIAMS APIE OPERACIJAS UŽSIENIO VALIUTA


Informuojame, kad LKU grupės kredito unijos už atsiskaitymus Maestro ir MasterCard mokėjimo kortelėmis užsienio valiuta, kai mokėjimo operacija atliekama ne eurais, netaiko jokio valiutos keitimo mokesčio. Mokėjimo operacijos konvertuojamos vadovaujantis tarptautinės mokėjimo kortelių organizacijos „MasterCard“ (toliau – „MasterCard“) nustatytu valiutos konvertavimo kursu. Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimo operacijos atlikimo ir operacijos nurašymo nuo sąskaitos dieną valiutos konvertavimo kursai gali skirtis.
Savo mokėjimo kortelės sąskaitos išraše Jūs galite matyti, kokia suma buvo nurašyta nuo mokėjimo kortelės sąskaitos, taip pat kokia valiuta pasirinkote atsiskaityti. 
Remiantis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2019/518, nuostatomis, valiutų kursų skirtumas, atsirandantis dėl tarptautinės mokėjimo kortelių organizacijos „MasterCard“ ir Europos centrinio banko (toliau – ECB) skelbiamo valiutų kursų nesutapimo, kai „MasterCard“ taikomas kursas viršija ECB taikomą kursą, laikomas tarptautinių organizacijų antkainiu. Atkreipiame dėmesį, kad tai nėra LKU grupės kredito unijų taikomas mokestis, jis gali susidaryti dėl skirtingų organizacijų valiutų kursų nesutapimo ir yra sumokamas ne kredito unijai, o „MasterCard“. 
Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis žinute elektroninėje bankininkystėje „i-Unija“, elektroniniu paštu ar paskambinę mums telefonu.


Jūsų kredito unija

BENDRA INFORMACIJA LKU KREDITO UNIJŲ NARIAMS APIE OPERACIJAS UŽSIENIO VALIUTA
Klauskite mūsų