Paskolos privatiems – tai įvairūs finansavimo sprendimai fiziniams asmenims, kurie suteikia galimybę įgyvendinti planus, išpildyti svajones, pasirūpinti būstu ar tiesiog geresnėmis paskolos sąlygomis. Paskolos privatiems gali būti skirtos įvairiems tikslams įgyvendinti: įsigyti būstą ar sklypą, atlikti jau turimo turto remontą ar rekonstrukciją, nusipirkti norimą automobilį, padengti kelionių, gydymo ar švenčių išlaidas ir kt. Pasirinkus paskolos refinansavimo paslaugą – užsitikrinti geresnes ir saugesnes paskolos grąžinimo sąlygas.

Būsto
paskola
 Paskola remontui Ilgalaikė paskola Automobilio paskola Vartojimo paskola Refinansavimo paskola


Kas gali gauti paskola? 

Paskolos teikiamos CENTRO kredito unijos nariams bei norintiems jais tapti Kauno miesto, Kauno rajono ir Kaišiadorių rajono gyventojams, čia dirbantiems ar besimokantiems, sulaukusiems 18 metų amžiaus, ir gaunantiems nuolatines pajamas.


Kodėl mes? 

Esame supratingi ir žinome, kad daugelio mūsų narių poreikiai ir situacijos yra skirtingos ir unikalios. Atsižvelgiant į tai, lanksčiai bei išradingai parenkame individualius finansinius sprendimus, atitinkančius Jūsų asmeninius poreikius. Nemokamai konsultuojame, rekomenduojame, prireikus taikome ir  nestandartinius sprendimus.


Domina paskola? 

Mūsų specialistai visada pasiruošę atsakyti į Jums rūpimus klausimus apie paskolas, parengti ir pateikti pasiūlymą, pasirūpinti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančiomis paslaugos sąlygomis ir terminu.

Susisiekite su kredito vadybininku ir susitarkite dėl asmeninės konsultacijos arba jau dabar užpildykite paraišką internetu ir mes su Jumis susisieksime artimiausiu metu.

 

Klauskite mūsų